Blog Mall.sk - Dôležité upozornenie pre naších zákazníkov: nebezpečný respirátor filtračná polmaska FFP2 NR LexusLance LK-003

Dôležité upozornenie pre naších zákazníkov: nebezpečný respirátor filtračná polmaska FFP2 NR LexusLance LK-003

S ohľadom na dôslednú ochranu spotrebiteľov si Vás dovoľujeme touto cestou upozorniť na nebezpečnosť výrobku Respirátor - filtračná polmaska FFP2 NR LexusLance LK-003, v balení po 5 ks, ktorý bol našou spoločnosťou predávaný prostredníctvom www.mall.sk a na pobočkách výdajnej siete.

Vzhľadom na uvedené skutočnosti sme pristúpili k celoplošnému sťahovaniu výrobku z trhu a odporúčame Vám výrobok nepoužívať. V prípade, že ste si uvedený výrobok zakúpili, môžete ho vrátiť v ktorejkoľvek pobočke našej výdajnej siete „Mall Shop" alebo zaslaním na adresu Internet Mall Slovakia – Reklamačné oddelenie, Areál G6, Galvaniho 6, 821 04 Bratislava – mestská časť Ružinov s uvedením č. účtu, na ktorý požadujete vrátenie kúpnej ceny.

Respirátor- filtračná polmaska FFP2 NR LexusLance LK-003 • 

Kúpna cena Vám bude vrátená v zmysle zákona najneskôr do 3 pracovných dní, resp. pri osobnom doručení na ktorúkoľvek pobočku na mieste. V prípade potreby sa neváhajte obrátiť na naše zákaznícke oddelenie na tel. č. 02/20929632.

Respirátor- filtračná polmaska FFP2 NR LexusLance LK-003 • 

Spoločnosť Internet Mall Slovakia s.r.o. sa ospravedlňuje za všetky spôsobené nepríjemnosti.

 

Top 5