11 + 1 tipov na originálne svadobné dary | Blog Mall.sk

11 + 1 tipov na originálne svadobné dary

Pokiaľ práve nestojíte pred oltárom, pravdepodobne riešite, akým darčekom novomanželov potešiť. Ak chcete v dave vyniknúť, siahnite po originálnom darčeku, ktorý vkusne doplní obálku s peniazmi a novomanželia si ho užijú priamo na hostine.

1. Polaroid

Darujte novomanželom polaroidový fotoaparát, s ktorým zachytia všetky dôležité okamihy svojho veľkého dňa. Alebo foťte vy a z fotiek im vytvorte originálny fotoalbum. Ako vlastnoručný dodatok k darčeku môžete pribaliť tiež masky na špajdliach, ktoré fotkám dodajú humor.

2. Ohňostroj

Existuje snáď niečo slávnostnejšie než zakončenie svadobného dňa poriadnym ohňostrojom? Polnočné prekvapenie tak môžete vymeniť aj za púšťanie lampiónov šťastia, na ktoré svadobčania napíšu priania novomanželom.

Ohňostroje, lampióny aj balóniky dodajú svadbe slávnostnejší nádych.

3. Piknikový kôš

Štýlový piknikový kôš novomanželia ocenia aj po svadbe, hlavne ak ho naplníte dobrotami, fľašou šampanského a pribalíte aj peknú piknikovú deku.

4. Pétanque

Svadba na záhrade si žiada tiež zábavu vhodnú do trávy. Sada na pétanque nabáda k turnaji medzi tímom ženícha a nevesty. Možno zavedú novú tradíciu, ktorá bude novomanželov a ich priateľov sprevádzať aj do ďalších rokov.

5. Bezdrôtový reproduktor

Bez hudby by svadba nebola svadbou. Bezdrôtový reproduktor poteší novomanželov nielen pri prvom spoločnom tanci, ale aj všetkých ďalších, ktoré si spolu zatancujú. Doplňte reproduktor playlistom ručne vybraných pesničiek, ktoré majú svadobčania radi.

6. Set na fondue

Darujte novomanželom sadu na fondue, s ktorou si osladia prvé manželské chvíľky. Slávnostnú tabuľu výborne doplnia jahody v čokoláde, k vonkajšiemu posedeniu sa zase hodí pečivo s roztaveným syrom.

7. Hojdacia sieť

Ak sa svadba na záhrade nesie v uvoľnenom duchu, svadobčania aj novomanželia si radi oddýchnu na hojdacej sieti. Tento darček sa na záhrade alebo terase nestratí ani po skončení svadobnej hostiny.

8. Poháre na šampanské

Bez prípitku sa hostina nezaobíde a sada elegantných pohárov na šampanské sa určite bude hodiť. Tradične darček novomanželia využijú aj pri ďalších významných chvíľach, ktoré ich čakajú.

Set pohárov na šampanské (alebo pohárov na panáky) je zároveň peknou výbavou do domácnosti.

9. Digitálny fotorámik

Fotky sú krásnou pripomienkou spoločne strávených chvíľ alebo detských rokov - oboje na svadbe, akoby ste našli. Do digitálneho fotorámiku nahrajte obľúbené fotky, ktoré si môžu prezrieť všetci svadobčania. Neskôr ich novomanželia naplnia napríklad fotkami zo svadby.

10. Gril

Ak sa ženích vyžíva v grilovaní, môže byť nový gril tým pravým, čo novomanželov poteší. Niekto ho možno vyskúša hneď na hostine!

11. Ukulele

Ukulele nadchne všetkých novomanželov, ktorí si svoj spoločný život bez hudby alebo gitary nedokážu predstaviť. Obzvlášť poteší, ak im k hudobnému nástroju zložíte aj vlastnú pesničku.

12. Párty hry

Večernú zábavu spestria spoločenské hry, ktoré zabavia novomanželov každého veku. Vyberte hru, ktorá sa k páru najlepšie hodí, a krabicu nechajte podpísať priateľmi či rodinou.

Ak veríte, že zážitok je viac než balík peňazí, potešte novomanželov darčekovým poukazom. Vďaka nemu sa preletia v balóne, strávia deň v romantickom wellness alebo ochutnajú degustačné menu z kuchyne špičkového kuchára. Jednoducho zažijú to, na čo nikdy nezabudnú.

Máte tipy na originálne svadobné dary? Podeľte sa o ne na Facebooku!