Ako ryba vo vode: zariaďte si interiér podľa znamenia | Blog Mall.sk

Ako ryba vo vode: zariaďte si interiér podľa znamenia

Ľudia narodení v znamení Rýb svoju náturu nezaprú ani doma. Zariadenie ich domácnosti totiž nemá ďaleko k vodnému kráľovstvu – a ak áno, cíti sa rybia povaha ako na súši. Zistite, ako si zariadiť interiér podľa vodného znamenia.

Znameniu Rýb vládne planéta Neptún, vládca morí, a preto sa nie je čomu diviť, že ľudia narodení v období od 21. februára do 20. marca zbožňujú vodu. A to aj v interiéri.

 

Obyčajný, a pritom originálny interiér

Keď navštívite domácnosť Ryby, nečakajte nič tuctové. Ryba pristupuje k zariaďovaniu interiéru s osobitosťou sebe vlastnou a rada kombinuje prvky, ktoré sa k sebe zdanlivo nehodia.

Ľudia narodení v znamení Rýb si cenia harmóniu, a vďaka tomu dokážu skvele odhadnúť, čo vyzerá dobre a čo už je gýč.

Na prvý pohľad nesúrodá zmes štýlov, farieb a doplnkov. Na druhý pohľad premyslený celok, ktorý skvelo ladí. Tak bývajú Ryby. • 

Ryby majú rady mäkké štruktúry, a preto dbajú na pohodlné sedenie aj ležanie. Často u nich však nábytok úplne chýba a namiesto neho preferujú len sedacie vaky, veľké vankúše či matrac priamo na podlahe.

Doplnky robia Ryby šťastnými

S obľubou mäkkých štruktúr súvisí aj láska Rýb k doplnkom. Koberce, dečky, záclony, závesy či vankúše  – nič z toho nesmie v domácnosti chýbať.

Ryby majú rady dostatok svetla, preto hľadajú bývanie s veľkými oknami. • 

Ľudia vodného znamenia sú veľmi vnímaví a mnohokrát vidia to, čo ostatným zostáva skryté. Často preto tiahnu k ezoterickým motívom a dbajú na to, aby bol ich domov plný pozitívnej energie.

Pre navodenie atmosféry sa Ryby neboja siahnuť do svojho domovského arzenálu a zdobia interiér fontánkami, akváriami či umelými vodopádmi. Z ciest si vozia kamene a mušle, ktorými vodné zátišie dopĺňajú.

Svetlé doplnky, zeleň i suveníry z ciest. Typické bývanie Rýb. • 

K ich pokojnej povahe sa hodia aj bonsaje, o ktoré sa Ryba môže starať, a čerstvé kvety alebo suché väzby, do aranžovania ktorých vnáša svoj typický zmysel pre harmóniu.

Bez svetla a vody ryba nežije

Ľudia narodení v tomto vodnom znamení si v interiéri zakladajú na princípe svetla a vody. Oboje musí byť v rovnováhe – preto si Ryby vyberajú bývanie orientované na severovýchod alebo severozápad.

Skôr než sprchu preferuje Ryba v kúpeľni vaňu, v ktorej môže relaxovať vo svojom prirodzenom prostredí. Odpočinok vo vodnom kúpeli Rybám upokojuje myseľ a umožňuje im ponoriť sa do ich duchovného sveta.

Kúpeľňa je pre Ryby svätyňou, v ktorej majú priestor meditovať a odpočívať. • 

Okrem kúpeľne je pre Ryby dôležitá i spálňa. Ľudia narodení v znamení Rýb sú často citliví na fázy mesiaca. Najlepšie sa im preto spí, keď majú v spálni chladno a hlava smeruje na západ.

Pri zariaďovaní bývania dbajte na farby, vône i zvuky

Predstavu svojho vodného kráľovstva Ryby rady dotvárajú farbami – volia odtiene modrej, tlmenej zelenej a fialkovej. Veľmi dôležitá je aj neutrálna biela farba, ktorá na nich má liečivé účinky. V byte by si jej teda mali dopriať čo najviac.

V byte Ryby to vždy vonia – aromaterapia čistí telo a upokojuje myseľ. • 

Ľudia v znamení Rýb zbožňujú mäkké tvary, preto sa nezaobídu ani bez vône jazmínu, morskej soli či sviežeho eukalyptu. Vďaka svojej vnímavej povahe nasávajú vône i textúry ako morská huba a využívajú aromaterapiu na meditáciu a duchovné upokojenie. Rovnako im slúži aj hudba, preto pri zariaďovaní domácnosti vždy dbajú na kvalitnú hudobnú aparatúru.

 

Top 5